Бразильські футболісти перемогли німців у фіналі Олімпіади

Максим Сидоржевський21 серпня 2016 р.

Основний та додатковий час матчу завершився з рахунком 1:1. Доля фінальної гри вирішилась у серії пенальті, у якій точнішими виявились господарі Ігор.

Бразилець Неймар святкує гол у ворота німців
Бразилець Неймар святкує гол у ворота німцівФото: Reuters/M. Sezer

Збірна Бразилії з футболу вперше у своїй історії завоювала золото Олімпіади, обігравши у фінальному матчі у суботу, 20 серпня, збірну Німеччини.

Рахунок у першому таймі відкрили господарі - зірка збірної Бразилії та іспанської "Барселони" Неймар блискуче виконав штрафний удар. Німці зрівняли рахунок у другому таймі, відзначився капітан команди, гравець "Шальке 04" Макс Маєр.

Оскільки в основний і додатковий час матчу більше голів забито не було, доля матчу вирішувалась у серії післяматчевих пенальті, в яких бразильці виявились точнішими - 5:4 на користь господарів Олімпіади. В серії пенальті єдиним неточним виявився останній удар гравця німецької збірної Нільса Петерсена за рахунку 4:4. Переможний пенальті для бразильців забив Неймар.

Як заявив після матчу тренер олімпійської збірної Німеччини Горст Грубеш, ця поразка не є гіркою для його команди. "Ми покидаємо олімпійський турнір як переможці, а не як переможені. Я повністю щасливий, навіть якщо, звичайно, я б не відмовився від золота", - зазначив тренер.

Тренер національної збірної ФРН з футболу Йоахім Лев, у свою чергу, заявив, що виступ олімпійської збірної можна вважати успішним, і що команду можна лише привітати з завоюванням срібних нагород.

У матчі за бронзу збірна Нігерії перемогла збірну Гондурасу з рахунком 3:2.

Нагадаємо, днем раніше, 19 серпня, жіноча збірна ФРН з футболу вперше виграла Олімпіаду, здолавши у фіналі шведок з рахунком 2:1.

Чим здивувала Олімпіада в Ріо? (18.08.2016)