Збірна Німеччини перемогла на Чемпіонаті світу з футболу

Наталія Соколовська13 липня 2014 р.

Завершився 64 поєдинок Чемпіонату світу з футболу 2014 року між збірними ФРН та Аргентини. Перемогу здобула збірна Німеччини з рахунком 1:0.

Футболісти німецької збірної вітають героя дня - Маріо Ґетце
Футболісти німецької збірної вітають героя дня - Маріо ҐетцеФото: Reuters

Німеччина стала володаркою Кубка світу ФІФА. На стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро у Бразилії німецька збірна з футболу перемогла у поєдинку з Аргентиною з рахунком 1:0. Єдиний і вирішальний гол забив футболіст німецької збірної Маріо Ґетце на 113-й хвилині матчу у додатковий час в аргентинські ворота.

Основний час матчу завершився нічиєю. Під час першого тайму двоє гравців німецької збірної отримали жовті картки - на 29-й хвилині Бастіан Швайнштайґер та Бенедикт Геведес на 34-й хвилині матчу. У другій частині матчу жовта картка дісталася футболістові аргентинської збірної Хав'єру Маскерано та Серхіо Агуеро.

Бастіан Швайнштайґер (ліворуч) та тренер німецької збірної Йоахім Лев радіють перемозі на ЧС-2014Фото: Reuters

Це четвертий Кубок світу, здобутий збірною ФРН. Раніше збірна Німеччини тричі ставала чемпіоном світу з футболу - у 1954, 1974 та 1990 роках. Збірна Аргентини перемагала на Мундіалі двічі - у 1978 та 1986 роках. Команди обох країн утретє зустрілися у фіналі Чемпіонату світу.