Ріо-2016: Болт - знову найшвидший, Маррей захистив титул

Наталія Мехед15 серпня 2016 р.

Українські спортсмени у дев'ятий день змагань залишилися без нагород. У неофіційному медальному заліку Олімпіади й надалі лідирують США - уже з 26 золотими медалями.

Усейн Болт у своїй відомій "позі блискавки" після переможного забігу
Усейн Болт у своїй відомій "позі блискавки" після переможного забігуФото: Reuters/L. Nicholson

Легендарний ямайський спринтер Усейн Болт у ніч проти понеділка, 15 серпня, на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро знову став найшвидшим бігуном планети, перемігши на дистанції 100 метрів з результатом 9,81 секунди. Він випередив американця Джастіна Ґатліна та канадця Андре де Ґрасса. Це - третє поспіль золото Болта на стометрівці на Олімпійських іграх та сьоме загалом.

Болт заявив, що, як і на попередніх двох Олімпіадах, у Ріо має намір виграти також дистанцію 200 метрів та естафету 4х100.

Південноафриканський бігун Вайде ван Нікерк переміг на дистанції 400 метрів зі світовим рекордом - 43,03 секунди.

Шотландець Енді Маррей став першим тенісистом, якому вдалося захистити титул олімпійського чемпіона. У фіналі він у чотирьох сетах переміг аргентинця Хуана Мартіна дель Потро: 7:5, 4:6, 6:2, 7:5.

Аргентинець на шляху до фіналу вибив з турніру першу ракетку світу серба Новака Джоковича та іспанця Рафаеля Надаля. Бронзу на турнірі тенісистів здобув японець Кей Нішікорі, який у матчі за третє місце переміг Надаля.

Енді Маррей зміг захистити титул олімпійського чемпіона
Енді Маррей зміг захистити титул олімпійського чемпіонаФото: Reuters/T. Melville

Українські спортсмени у дев'ятий день змагань залишилися без нагород. У здобутку українців і надалі - три срібні і одна бронзова медалі. В неофіційному медальному заліку і надалі впевнено лідирує команда США: 26 золотих медалей (69 загалом), випереджаючи Великоританію та Китай (по 15 золотих нагород). Росіяни 14 серпня в Ріо завоювали три перемоги і з 9-ма золотими медалями потіснили з четвертого місця команду Німеччини (8 золотих нагород).

"Людина-блискавка" Усейн Болт станцював самбу (10.08.2016)