Angazhimi social i të rinjve gjermanë jashtë atdheut
Now live
42:36 minuta
VIDEO - Dokumentar prodhim i Bayerischer Rundfunk dhe Deutsche Welle | 17.12.2014

Vrasje në emër të Titos – Komando sekrete vrasësish në Gje...

Symbolbild Zerfall Jugoslawien
Shpërbërja e Jugosllavisë

Na ndiqni!

Albanian Shqip

Amharic አማርኛ

Arabic العربية

Bengali বাংলা

Bosnian B/H/S

Bulgarian Български

Chinese (Simplified) 简

Chinese (Traditional) 繁

Croatian Hrvatski

Dari دری

English English

French Français

German Deutsch

Greek Ελληνικά

Hausa Hausa

Hindi हिन्दी

Indonesian Indonesia

Kiswahili Kiswahili

Macedonian Македонски

Pashto پښتو

Persian فارسی

Polish Polski

Portuguese Português para África

Portuguese Português do Brasil

Romanian Română

Russian Русский

Serbian Српски/Srpski

Spanish Español

Turkish Türkçe

Ukrainian Українська

Urdu اردو