Збірна України пробилася на Євро-2016

Наталія Мехед17 листопада 2015 р.

Збірна України, зігравши внічию 1-1 у матчі-відповіді зі збірною Словенії, змогла пробитися у фінальну стадію Чемпіонату Європи з футболу 2016 року, який відбудеться у Франції.

Андрію Ярмоленку вдалося зрівняти рахунок вже у доданий час
Андрію Ярмоленку вдалося зрівняти рахунок вже у доданий часФото: Reuters/S. Zivulovic

Збірна України, зігравши внічию 1-1 у матчі-відповіді зі збірною Словенії у вівторок, 17 листопада, в Мариборі, змогла пробитися у фінальну стадію Чемпіонату Європи з футболу 2016 року, який відбудеться у Франції.

Гол у господарів на 11-й хвилині забив Боштян Цесар, вже у доданий арбітром до другого тайму час рахунок зрівняв Андрій Ярмоленко. Гра загалом мала досить нервовий та грубий характер - особливо з боку словенців, яким головний суддя матчу показав чотири жовті картки, а також вилучив на 90-й хвилині захисника господарів Мішо Бречка.

У першому матчі протистояння, який відбувся у суботу, 14 листопада, у Львові українська збірна перемогла з рахунком 2-0.

В іншому матчі плей-оф кваліфікації до Євро-2016, який відбувся 17 листопада, збірна Швеції зіграла на виїзді унічию 2-2 зі збірною Данії і завдяки домашній перемозі з рахунком 2-1 теж пройшла у фінальну стадію.

Жеребкування фінальної стадії має відбутися 12 грудня у Парижі.