ФутболЄвропа

"Реал" переміг у Лізі чемпіонів

29 травня 2022 р.

Переможцем найпрестижнішого клубного турніру Європи з футболу - Ліги чемпіонів - став мадридський "Реал". У фіналі іспанці перемогли "Ліверпуль" з Англії.

Єдиний гол у фінальній зустрічі Ліги чемпіонів, що відбулася у Парижі, забив на 59-ій хвилині гравець "Реала" Вінісіус Жуніор. Перемігши "Ліверпуль", іспанці вже в 14-те виграли клубну першість Європи.

Гра розпочалася із запізненням у 37 хвилин через фанатські заворушення на вході до стадіону. Поліції Парижа довелося застосувати сльозогінний газ, повідомляє інформаційна агенція SID.

Планувалося, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться у Санкт-Петербурзі, однак через військове вторгнення Росії до України, вирішальну зустріч клубної першості перенесли до столиці Франції