Новачок "Євро-2016" Албанія програла свій перший матч

Валерій Сааков11 червня 2016 р.

У своєму першому матчі на фінальній частині Чемпіонату Європи з футболу збірна Албанії поступилися швейцарцям з рахунком 0:1. Єдиний гол був забити на п'ятій хвилині.

Вболівальники збірної Албанії
Вболівальники збірної АлбаніїФото: Getty Images/P. Gilham

Перший виступ збірної Албанії на фінальній частині Чемпіонату Європи з футболу завершився для команди поразкою. Албанці поступилася збірній Швейцарії з рахунком 0:1. Матч проходив на стадіоні "Боллар-Делеліс" в місті Ланс. Свій єдиний гол швейцарці забили на п'ятій хвилині гри - Фабіан Шер після подачі кутового переправив м'яч у сітку.

На 37 хвилині гри албанці залишилися у меншості. За гру рукою капітан албанців Лорік Цана отримав другу жовту картку. Попри те, що албанці догравали вдесятьох, їм вдалося створити доволі багато небезпечних моментів біля воріт супротивника. Збірна Швейцарії також мала не одну нагоду збільшити свою перевагу. Втім, завдяки, серед іншого, надійній грі голкіперів, рахунок до кінця матчу не змінився.

Обидві команди поєднує багато спільного. За даними агенції dpa, десятеро гравців збірної Албанії народилися або виросли у Швейцарії, а п'ятеро гравців збірної Швейцарії мають албанське коріння.

Нагадаємо, збірна Албанії вперше бере участь у фінальній частині важливого міжнародного футбольного турніру.

"Євро-2016": хто переможе? (10.06.2016)