Німкені поховали мрію про третій поспіль чемпіонський титул

10 липня 2011 р.

Німецьким футболісткам довелося поховати мрію здобути третій раз поспіль титул чемпіонів світу. Після гри у чвертьфіналі проти японок, яка завершилася рахунком 0:1, багато німкень не могли втриматися від сліз.

Підопічні тренера Сильвії Найд в суботу 9-го липня у Вольфсбурзі програли японським суперницям, таким чином вилетівши з чемпіонату світу. Спритні азіатки виявилися неочікувано сильним і незручним суперником для німкень. «Я пишаюся моїми дівчатами», - сказав тренер японської команди Норіо Сасакі. Вирішальний гол на 108-ій хвилині матчу у додатковий час забила Карина Маруяма, здобувши перемогу у чвертьфінальному поєдинку для збірної Японії. Після цього багато німецьких футболісток не змогли стримати сліз.

Боляче, але так буває

«Дуже шкода і дуже сумно. Я ні в чому не звинувачую дівчат, вони виклалися повністю», - підбиває підсумки тренер Сильвія Найд, додаючи, що долю гри визначили нюанси. «Команда була просто не спроможною забити гол», - пояснює наставниця німецьких футболісток. За її словами, у футболі так буває, це треба просто пережити, з повагою поставившись до перемоги сильнішого суперника.

Президент Німецького футбольного союзу Тео Цванцігер, котрий одразу ж після гри, не ховаючись від телекамер, обійняв і почав втішати тренера жіночої збірної, сказав, що поразка – це боляче, але вона не похитне поваги ні до спортсменок, ні до турніру. За його словами, це було велике розчарування, особливо для старших футболісток, які востаннє брали участь в іграх чемпіонату світу. Залишаючи поле, німецькі футболістки пронесли транспарант із написом «Одна команда – Одна мрія – Мільйони фанів - Дякуємо»!

Востаннє німецька національна збірна так само зазнала гіркої поразки дванадцять років тому, вилетівши під час чвертьфіналу з чемпіонату світу. Це сталося у липні 1999 року за підсумком гри з американками, що завершилася рахунком 2:3.