Олімпіада: Норвегія здобула комплект нагород у скіатлоні

Наталія Мехед
11 лютого 2018 р.

Норвежець Симен Хегстад Крюгер неочікувано виборов олімпійське "золото" в скіатлоні. Друге і третє місця у змаганнях на Олімпіаді також здобули його співвітчизники.

Норвежці Мартін Йонсруд Сундбю (срібло), Симен Хегстад Крюгер (золото) та Ханс Крістер Холунд (бронза), Олімпіада, скіатлон
Норвежці Мартін Йонсруд Сундбю (срібло), Симен Хегстад Крюгер (золото) та Ханс Крістер Холунд (бронза)Фото: picture-alliance/dpa/H. Schmidt

Норвезький лижник Симен Хегстад Крюгер неочікувано став  олімпійським чемпіоном у скіатлоні на дистанції по 15 кілометрів класичним та вільним стилем під час змагань у неділю, 11 лютого, повідомляє агенція SID.

На старті гонки він зіштовхнувся з двома лижниками з Росії, однак, попри падіння, зумів наздогнати лідируючу групу. У результаті 24-річний спортсмен фінішував першим з часом 1 година 16 хвилин 20 секунд. Для Крюгера медаль стала першим "золотом" Олмпійських ігор.

Крюгер випередив своїх співвітчизників Мартіна Йонсруда Сундбю та Ханса Крістера Холунда, які фінішували другим та третім відповідно. Таким чином, на всіх трьох сходинках п'єдесталу пошани опинилися норвежці.

А ось лідер сезону Йоханнес Клебо фінішував лише 10-м. Олімпійський чемпіон 2014-го року в Сочі Даріо Колонья зайняв шосте місце.

Нагадаємо, першу золоту медаль Олімпіади в Пхьончхані, яка офіційно відкрилася 9 лютого, завоювала шведська лижниця Шарлотте Калла, яка перемогла в скіатлоні на дистанції 15 кілометрів.

5 причин дивитись зимові Олімпійські ігри (09.02.2018)