Спорт

Остапенко виграла тенісний чемпіонат у Франції

Дмитро Прокопчук | Андрій Пробитюк
10 червня 2017 р.

Латвійка Єлена Остапенко стала переможницею турніру серії "Великого шолома", вигравши у Відкритому чемпіонаті Франції Roland Garros.

Єлена Остапенко (на фото) перемогла Сімону Галеп
Єлена Остапенко (на фото) перемогла Сімону ГалепФото: picture alliance/AP Photo/C. Ena

Латвійська тенісистка Єлена Остапенко у суботу, 10 червня, стала переможницею Відкритого чемпіонату Франції - турніру серії "Великого шолома" Roland Garros. У фіналі змагання в жіночому одиночному розряді 47-а ракетка світу здобула перемогу над представницею Румунії Сімоною Галеп (четверте місце в рейтингу WTA) з рахунком 4: 6, 6: 4, 6: 3.

Остапенко, яка два дні тому відсвяткувала своє 20-річчя, до цього не вигравала жодного турніру WTA в одиночному розряді, раніше в її активі були лише дві перемоги в парному. За перемогу в турнірі вона отримала чек на суму 2,1 мільйона євро, Галеп за вихід у фінал заробила один мільйон євро. Загалом призовий фонд Roland Garros цього року становить 36 мільйонів євро.

Як повідомлялося,  у середу, 7 червня, в матчі 1/4 фіналу одиночного жіночого розряду Відкритого чемпіонату Франції з тенісу українська тенісистка, шоста ракетка світу Еліна Світоліна поступилася фаворитці турніру, четвертому номеру в рейтингу WTA, румунці Сімоні Галеп.