Португалії та Польщі загрожують штрафи від УЄФА

Валерій Сааков1 липня 2016 р.

УЄФА може застосувати штрафні санкції проти збірних Португалії та Польщі за негідну поведінку фанів під час чвертьфіналу Чемпіонату Європи з футболу 30 червня в Марселі.

Під час матчу Португалія - Польща 30 червня 2016 року
Під час матчу Португалія - Польща 30 червня 2016 рокуФото: Getty Images/L. Griffiths

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) погрожує покарати збірні Португалії та Польщі за негідну поведінку вболівальників під час проведення матчу чвертьфіналу "Євро-2016". Про це йдеться в поширеному в п'ятницю, 1 липня, УЄФА повідомленні. Так, 30 червня УЄФА розпочало дисциплінарний провадження проти португальців за те, що їхній фанат вибіг на поле, та використання фанами фаєрів під час гри з поляками, яка проходила на стадіоні "Велодром" у Марселі.

Також розпочато провадження й проти поляків. Вболівальники збірної Польщі теж застосовували фаєри. Крім того, мали місце безпорядки в секторі, де знаходилися польські вболівальники, йдеться у повідомленні УЄФА.

Раніше УЄВА вже відкривала дисциплінарне провадження щодо Португальської футбольної федерації за неналежну поведінку фанатів під час матчу групового етапу Чемпіонату Європи 2016 року Португалія-Австрія (0:0).

Нагадаємо, збірна Португалії ввечері у четвер, 30 червня, у матчі чвертьфіналу Чемпіонату Європи з футболу в серії післяматчевих пенальті перемогла команду Польщі і вийшла до півфінальної стадії турніру.

"Євро-2016": футбол і криваві бійки (16.06.2016)