Федерер здобув рекордний восьмий титул переможця "Вімблдону"

Дмитро Прокопчук
16 липня 2017 р.

У фінальному поєдинку Роджер Федерер досить легко переміг хорватського тенісиста Маріна Чиліча у трьох сетах. Це вже 19-й для швейцарця титул на турнірах "Великого шолома".

Роджер Федерер увосьме переміг на Вімблдонському турнірі
Роджер Федерер увосьме переміг на Вімблдонському турніріФото: Getty Images/J. Finney

Швейцарський тенісист Роджер Федерер (Roger Federer) у неділю, 16 липня, здобув рекордний восьмий титул переможця Вімблдонського турніру в чоловічому одиночному розряді. У фінальному поєдинку він впевнено переміг хорватського тенісиста Маріна Чиліча у трьох сетах: 6-3, 6-1, 6-4. Перед цим востаннє 35-річний швейцарець тріумфував на "Вімблдоні" у 2012 році.

Федерер у першому сеті зміг двічі взяти подачу Чиліча, хорват припустився значно більшої кількості невимушених помилок: 6-3. У другому сеті перевага швейцарця була ще очевиднішою: 6-1. У третьому сеті в сьомому геймі Федерер знову взяв подачу Чиліча та довів матч до перемоги: 6-4.

Таким чином, у семи матчах турніру на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу та крокету Федерер не віддав суперникам жодного сету. У першому колі "Вімблдону" швейцарцю протистояв український тенісист Олександр Долгополов, який змушений був через травму припинити боротьбу в другому сеті.

Цей трофей став 19-м для Роджера Федерера з серії турнірів "Великого шолому", що теж є рекордним показником у чоловічому тенісі. Нагадаємо, у січні цього цього Федерер виграв Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу, перемігши у фіналі свого багаторічного суперника іспанця Рафаеля Надаля. Надаль, своєю чергою, виграв цього року Відкриту першість Франції - ця перемога стала для нього десятою на кортах Roland Garros.

У жіночому одиночному розряді напередодні переможницею стала іспанка Гарбіньє Мугуруса, яка виграла в американки Вінус Вільямс: 7-5, 6-0.