2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

Франція виходить у чвертьфінал "Євро-2016"

Віталій Дубенський26 червня 2016 р.

Збірна Франції завдяки дублю Антуана Грізманна здобула вольову перемогу над Ірландією 2-1.

Антуан Грізманн святкує забитий гол
Антуан Грізманн святкує забитий голФото: Reuters/M. Rossi

Футбольна збірна Франції - господарки "Євро-2016" - в 1/8 фіналу в неділю, 26 червня в Ліоні обіграла з рахунком 2-1 збірну Ірландії та пробилася до чвертьфіналу турніру.

Рахунок вже на другій хвилині відкрив з 11-метрової позначки півзахисник ірландців Роббі Бреді - суддя призначив пенальті за фол Поля Погба на Шейні Лонгу.

Роббі Бреді забиває гол з пенальті
Роббі Бреді забиває гол з пенальтіФото: Reuters/R. Pratta

Попри домінування французам не вдалося відігратися у першому таймі. Після перерви господарі турніру посилили тиск на ворота ірландців і форвард французів та мадридського "Атлетіко" Антуан Грізманн з інтервалом у три хвилини - на 58-й і 61-й хвилині - оформив "дубль".

Дімітрі Пає цілує бутси Антуана Грізманна
Дімітрі Пає цілує бутси Антуана ГрізманнаФото: Reuters/M. Rossi

Грізманн міг відзначитися і втретє, однак його вихід один на один із воротарем ірландів із порушенням правил на 66-й хвилині перервав захисник ірландців Шейн Даффі, за що отримав червону картку.

Суперник французів у чвертьфіналі визначиться 27 червня у матчі Англія-Уельс. Напередодні визначилася перша чвертьфінальна пара: Польща-Португалія.