2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

Фіни обіграли росіян у півфіналі Чемпіонату світу з хокею

Сергій Косяков, Максим Сидоржевський21 травня 2016 р.

Збірна Росії поступилася Фінляндії в півфінальному матчі Чемпіонату світу з хокею. Російські хокеїсти проведуть поєдинок за третє місце 22 травня, а фіни - зіграють у фіналі.

Росія - Фінляндія: дуель форварда Лео Комарова і воротаря Сергія Бобровського
Росія - Фінляндія: дуель форварда Лео Комарова і воротаря Сергія БобровськогоФото: picture alliance/dpa/S. Ilnitsky

Збірна Росії не змогла пробитися до фіналу домашнього Чемпіонату світу з хокею з шайбою. У півфінальному матчі російські хокеїсти програли збірній Фінляндії з рахунком 1:3. Зустріч відбулася в суботу, 21 травня, у Москві в присутності 12 000 глядачів.

Рахунок відкрили російські хокеїсти: на 3-й хвилині шайбу провів Сергій Широков. Однак у другому періоді фіни тричі засмутили росіян. Героєм матчу став 18-річний фінський нападник Себастьян Ахо, який закинув у ворота Сергія Бобровського дві шайби (на 26-й і 39-й хвилинах). Також у фінів відзначився Юссі Йокінен (36-та хвилина).

Тепер збірна Росії проведе втішний матч за третє місце, який відбудеться в неділю, 22 травня, в столичному спорткомплексі "ВТБ Льодовий палац". Фінляндії у фінальній грі буде протистояти переможець другої півфінальної пари: Канада - США.