Валттері Боттас переміг на російському етапі "Формули-1"

Валерій Сааков
30 квітня 2017 р.

27-річний пілот команди Mercedes Валттері Боттас обійшов менш ніж на секунду німця Себастіана Феттеля й вперше в своїй кар'єрі став переможцем на етапі чемпіонату світу.

Валттері Боттас переміг на російському етапі чемпіонату світу "Формули-1"
Валттері Боттас переміг на російському етапі чемпіонату світу "Формули-1"Фото: Reuters/M. Shemetov

Пілот команди Mercedes Валттері Боттас виграв Гран-прі Росії "Формули-1" в Сочі. У неділю, 30 квітня, 27-річний фінський гонщик на 0,617 секунди обійшов на першості в Сочі німецького гонщика Себастіана Феттеля (Sebastian Vettel), передає інформагенція dpa.

Феттель, яких захищає кольори команди Ferrari, визнав, що програв перегони з самого початку. Третім став напарник німця Кімі Райкконен. Попри друге місце на Гран-прі Росії Феттель зміцнив своє лідерство у загальному заліку за кількістю очок - тепер в його активі 86 очок. Це на 13 очок більше, ніж у його найближчого конкурента - британця Льюїса Хемілтона. У загальному заліку Боттас відрив Феттеля від Боттаса становить 23 очки.

Валттері Боттас прийшов в команду Mercedes взимку, замінивши чемпіона світу німця Ніко Росберга (Nico Rosberg), який у грудні 2016 року оголосив про завершення своєї кар'єри. Успіх в Сочі став його першою перемогою на етапі чемпіонату світу з автогонок у класі "Формула-1".

Mercedes і Росберґ: подвійний тріумф німців на "Формулі-1" (28.11.2016)