ЧС-2014: історична перемога німців у півфіналі

Володимир Медяний9 липня 2014 р.

З сенсаційним рахунком 7:1 Німеччина перемогла Бразилію у півфіналі Чемпіонату світу з футболу. Такої перемоги ще не було в жодному півфіналі світової футбольної першості.

Fußball WM 2014 Halbfinale Deutschland Brasilien Tor

Бразилія - в шоці, Німеччина - в ейфорії. З рахунком 7:1 збірна Німеччини перемогла фаворита нинішнього Чемпіонату світу з футболу - бразильську збірну. Матч відбувся в місті Белу-Оризонті на південному заході Бразилії.

Розгром господині нинішньої футбольної першості розпочався на 11-й хвилині першого тайму. Перший м'яч забив Томас Мюллер. Після 23 хвилини німці впродовж лише семи хвилин ще чотири рази влучили у ворота суперника. Голи забили - Мирослав Клозе, Семі Кедіра та Тоні Кроос, який відзначився двічі поспіль.

Як повідомляють кореспонденти німецьких ЗМІ, чимало бразильських фанатів не витримали такого розгрому своєї команди і ще після першого тайму почали полишати стадіон, де відбувалась гра; багато хто не міг стримати сльози.

Після перерви німці не зупинились на досягнутом, Андре Шюррле забив ще два голи, довівши рахунок до 7:0. І тільки на 90-й хвилині бразильцям вдалось мінімально відігратись завдяки голу, який у ворота Німеччини забив Оскар. З рахунком 7:1 Німеччина досягла фіналу Чемпіонату світу з футболу.

Серед німців тепер панує ейфорійний настрій. Попри дощ на більшій території Німеччини, десятки тисяч фанатів влаштували вуличні гуляння з нагоди потрапляння німецької збірної до фіналу. Заключний матч нинішнього чемпіонату відбудеться 13 липня в Ріо-де-Жанейро на стадіоні "Маракана".