ЧС-2018: Бельгія переграла Англію у матчі за третє місце

Максим Сидоржевський
14 липня 2018 р.

У матчі за третє місце Чемпіонату світу з футболу збірна Бельгії переграла збірну Англії з рахунком 2:0. Приблизно за рівної гри команд бельгійцям вдалось краще реалізувати моменти біля воріт суперника.

Бельгійці обіграли англійців у грі за "бронзу" ЧС-2018
Бельгійці обіграли англійців у грі за "бронзу" ЧС-2018Фото: Reuters/T. Hanai

Збірна Бельгії посіла третє місце на Чемпіонаті світу з футболу 2018 року. У матчі за третє місце, який відбувся у суботу, 14 липня, у Санкт-Петербурзі, бельгійці здолали збірну Англії з рахунком 2:0.

Перше взяття воріт англійців - Тома Меньє пробиває голкіпера Джордана Пікфорда
Перше взяття воріт англійців - Тома Меньє пробиває голкіпера Джордана ПікфордаФото: Reuters/M. Dalder

Збірна Бельгії забила швидкий гол на самому початку гри. На четвертій хвилині після прострілу у виконанні бельгійського півзахисника Насера Шадлі з лівого флангу атаки захисник Тома Меньє в один дотик переправив м'яч у ворота збірної Англії, з близької відстані розстрілявши голкіпера.

Після пропущеного м'яча у першому таймі англійці створили кілька небезпечних моментів, проте ворота бельгійців залишились "сухими" - через брак точності завершальних ударів та впевнену гру воротаря збірної Бельгії Тібо Куртуа. Кілька небезпечних моментів біля воріт суперника мали також і бельгійці, але зміцнити свою перевагу до перерви вони не змогли. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь Бельгії.

Тобі Альдервейрелд рятує свою команду після удару Еріка Даєра
Тобі Альдервейрелд рятує свою команду після удару Еріка Даєра Фото: Reuters/A. Vaganov

На початку другого тайму суперники обмінялись кількома гострими моментами. Але справді гольовий момент англійці мали на 70-й хвилині гри. Півзахисник Ерік Даєр перекинув м'яч через бельгійського голкіпера та спрямував його у ворота суперника. Утім, свою команду врятував захисник Тобі Альдервейрелд, вибивши м'яч практично з лінії воріт.

На 80-й хвилині шанс подвоїти рахунок на власну користь мали бельгійці. Швидка контратака команди завершилась ударом з правого флангу, якого завдавав автор першого голу Тома Меньє, проте голкіпер англійців Джордан Пікфорд врятував команду. Але вже наступна атака бельгійців таки завершилась взяттям воріт суперника.

Еден Азар забиває другий гол у ворота англійців
Еден Азар забиває другий гол у ворота англійцівФото: Reuters/A. Vaganov

На 82-й хвилині нападник бельгійців Еден Азар під час контратаки з лівого флангу залишив позаду себе англійський захист та сильним ударом з близької відстані відправив м'яч у ближній, правий від воротаря кут воріт. Цього разу Пікфорд був безсилий врятувати свої ворота. Після другого пропущеного гола англійці намагались атакувати, але справжньої небезпеки біля воріт суперника їм створити не вдалося. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь збірної Бельгії.

15 липня у фіналі Чемпіонату світу з футболу зіграють збірні Хорватії та Франції.

Робот Софія заспокоїла Меркель через поразку на ЧС-2018 (28.06.2018)