Японська тенісистка Наомі Осака перемогла на Australian Open

Дмитро Губенко
26 січня 2019 р.

Наомі Осака стала першою японською тенісисткою, яка здобула перемогу на турнірі Australian Open.

Наомі Оаска
Наомі ОаскаФото: picture-alliance/AP Photo/M. Schiefelbein

Японська тенісистка Наомі Осака в суботу, 26 січня, здобула перемогу на турнірі Australian Open у Мельбурні. У драматичному фіналі 21-річна спортсменка обіграла 28-річну чешку Петру Квітову 7:6 (7:2), 5:7, 6:4. Як повідомляє агентство SID, Осака очолить світовий рейтинг тенісисток. Ще рік тому вона була в ньому на 72-му місці.

Чотири місяці тому японка здобула свій перший титул на турнірах серії "Великого шолома", перемігши у фінальному матчі Відкритої першості США з тенісу (US Open) у Нью-Йорку американку Серену Вільямс. Саме Серена Вільямс у 2015 році була останньою тенісисткою, яка виграла два поспіль турніри з цієї серії. Американка тоді тріумфувала у Відкритій першості Франції та на Вімблдоні.

За перемогу на Australian Open японська тенісистка отримала 4,1 мільйона австралійських доларів (2,56 мільйона євро).