"Євро-2016": Англія та Росія зіграли внічию 1:1

Валерій Сааков11 червня 2016 р.

Збірна Англії не змогла втримати перевагу. Росіяни зрівняли рахунок на другій доданій хвилині.

Збірні Англії та Росії зіграли внічию на Чемпіонаті Європи з футболу у Франції. Матч пройшов на стадіоні "Велодром" у Марселі в суботу, 11 червня, та завершився з рахунком 1:1.

Перший тайм пройшов за домінування ангійців. Проте їм не вдалося реалізувати низку моментів. Російська команда активніше розпочала другий тайм і змогла кілька разів створити загрозу біля воріт Джо Харта. Втім, на 73 хвилині Ерік Даєр реалізував штрафний і вивів свою збірну вперед. Збільшиту свою перевагу англійцям не вдалося.

На другій доданій хвилині росіяни змогли зрівняти рахунок після розіграшу кутового. Спершу гол записали на Дениса Глушакова, а потім переписали на Василя Березуцького.

Матч проходив на тлі сутичок між англійськими, французькими та російськими вболівальниками.