Уельс обіграв Бельгію і вийшов у півфінал "Євро"

Стас Соколов2 липня 2016 р.

У чвертьфіналі "Євро-2016" у п'ятницю визначився другий півфіналіст чемпіонату - ним став Уельс, який обіграв Бельгію 3:1.

Бельгійці намагалися зберегти ініціативу
Бельгійці намагалися зберегти ініціативуФото: Reuters/C. Recine

Збірна Уельса перемогла бельгійську команду у чвертьфіналу "Євро-2016" увечері п'ятниці, 1 липня. Таким чином, стала відома перша пара півфіналістів чемпіонату: Уельс та Португалія.

На початку матчу бельгійцям вдавалося втримувати ініціативу та на 13-й хвилині забити гол: Еден Азар з флангу передав м'яча Раджі Наїнголлану, який і пробив у ворота. На 26-й хвилині Уельс ледь не зрівняв рахунок завдяки комбінації Ніла Тейлора та Аарона Ремзі, проте бельгійський воротар Тібо Куртуа встиг "закрити" ворота. Уже на 30-й хвилині рахунок став 1:1 - Ремзі подав з кутового, капітан збірної Уельса Ешлі Уїльямс завершив гол.

Наїнголлан приносить Бельгії єдине очко
Наїнголлан приносить Бельгії єдине очкоФото: Reuters/P. Rossignol

У другому таймі бельгійці не змогли реалізувати жоден з гольових моментів, тоді як на 55-й хвилині це змолги валлійці. На 55-й хвилині Хал Робсон-Кану обійшов захисників і пробив Куртуа. Бельгійці спробували повернути ініціативу, проте Уельс міцно тримав оборону, на 86-й хвилині посилив свої позиції: Сем Воукс головую забив м'яч у дальній кут воріт бельгійців.