"Євро-2016": Італія вибила чинних чемпіонів Європи іспанців

Віталій Дубенський27 червня 2016 р.

Італійці перемогли збірну Іспанії з рахунком 2-0 і зіграють у чвертьфіналі турніру зі збірною Німеччини.

Італійці святкують перемогу над Іспанією
Італійці святкують перемогу над ІспанієюФото: Reuters/C. Hartmann

Збірна Італії в матчі 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу в понеділок, 27 червня, на "Стад де Франс" в Сен-Дені перемогла чинних чемпіонів Європи іспанців з рахунком 2-0 і вийшла до чвертьфінальної стадії турніру.

Рахунок на 33-й хвилині відкрив захисник італійців Джорджо К'єлліні. Він добив м'яч після того, як воротар іспанців Давід Де Хеа парирував удар зі штрафного нападника збірної Італії Едера.

Перший гол у матчі забиває Джорджо К'єлліні
Перший гол у матчі забиває Джорджо К'єллініФото: Reuters/J. Sibley

Попри вже традиційну перевагу іспанців у володінні м'ячем, італійці створили більше гострих моментів для взяття воріт. Зокрема, на 55-й хвилині не реалізував вихід один на один нападник італійців Едер - ворота врятував Де Хеа. У воротах італійців впевнено відстояв 38-річний Джанлуїджі Буффон - він зробив кілька важливих "сейвів". Вже в доданий час другий гол у ворота іспанців забив Граціано Пелле.

Граціано Пелле з близької дистанції розстрілює ворота Давіда Де Хеа
Граціано Пелле з близької дистанції розстрілює ворота Давіда Де ХеаФото: Reuters/C. Platiau

Нагадаємо, у фіналі Чемпіонату Європи 2012 року в Києві іспанці перемогли італійців з рахунком 4-0 і захистили титул, який здобули в 2008 році.

У чвертьфіналі італійці 2 липня в Бордо зіграють з німцями. Чотири року тому збірна Італії перемогла "бундестім" у півфіналі турніру з рахунком 2-0.