Олімпіада: австралійки з золотом та світовим рекордом

Максим Сидоржевський
25 липня 2021 р.

Австралійки Бронте і Кейт Кэмпбелл, Мег Гарріс та Емма Маккеон на 36 сотих секунди покращили власне досягнення й встановили новий світовий рекорд у естафеті з плавання.

Бронте і Кейт Кэмпбелл, Мег Гарріс та Емма Маккеон радіють перемозі в естафеті
Бронте і Кейт Кэмпбелл, Мег Гарріс та Емма Маккеон радіють перемозі в естафетіФото: Michael Kappeler/dpa/picture alliance

На змаганнях з плавання в рамках Олімпіади у Токіо встановлено перший світовий та олімпійський рекорд. Жіноча збірна Австралії показала найкращий час у естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем.

Сестри Бронте і Кейт Кэмпбелл, Мег Гарріс та Емма Маккеон у фінальному запливі естафети у неділю, 25 липня, здолали дистанцію за 3:29,69 хвилини. Це - на 36 сотих секунди швидше за попередній рекорд у цій дисципліні, який було встановлено ними ж в квітні 2018 року.

Плавчині з Канади в цій естафеті фінішували другими, а американки вибороли бронзові нагороди.

Загалом на Олімпіаді у Токіо станом на ранок неділі, 25 липня, розіграно майже два десятки комплектів нагород. З медалями поки що - лише спортсмени з 33-х країн, серед яких є і Україна - завдяки бронзі дзюдоїстки Дарини Білодід, яка стала призеркою Олімпіади у ваговій категорії до 48 кілограмів. Збірна Німеччини поки що на Олімпіаді без медалей.