Україна перемогла Косово в матчі відбору до ЧС-2018

Віталій Дубенський
9 жовтня 2016 р.

Збірна Україна обіграла команду Косова з рахунком 3:0 в третьому матчі кваліфікації Чемпіонату світу з футболу 2018 року. Це був перший в історії матч між командами.

Євген Коноплянка (у синій формі) під час матчу зі збірною Косова
Євген Коноплянка (у синій формі) під час матчу зі збірною КосоваФото: picture-alliance/dpa/J. Bednarczyk

Національна збірна України з футболу в неділю, 9 жовтня, перемогла команду Косова з рахунком 3:0 у своєму третьому матчі кваліфікації Чемпіонату світу 2018 року.

Перших змін на табло довелося чекати 31-ну хвилину - у складі України відзначився Артем Кравець, після удару якого м'яч зрикошетив у ворота косоварів. На 81-й хвилині результативно завершити атаку вдалося Андрію Ярмоленку, а на 87-й хвилині остаточний рахунок у матчі встановив Руслан Ротань. Збірна Косова так і не змогла реалізувати кілька непоганих моментів.

Гра проходила в польському Кракові, оскільки офіційний Київ не визнав проголошеної в односторонньому порядку незалежності Косова, За повідомленням Федерації футболу України, на матчі були присутні 850 українських вболівальників.

Тарас Степаненко, Олександр Кучер та Андрій Ярмоленко
Тарас Степаненко, Олександр Кучер та Андрій Ярмоленко святкують голФото: picture-alliance/AP Photo/A. Keplicz

Після трьох зіграних матчів збірна України з п'ятьма очками посідає друге місце в групі I, поступаючись команді Хорватії двома пунктами. Фінальна стадія Чемпіонату світу має відбутися в 2018 році в Росії. Нагадаємо, Косово та Гібралтар прийняли до ФІФА 13 травня 2016 року. Раніше Федерація футболу Косова стала 55-м членом УЄФА. Цей матч став першим протистоянням між командами.

Київ прийматиме фінал Ліги Чемпіонів 2018 (15.09.2016)