Старт "Євро-2016": французи вирвали перемогу у румунів

Максим Сидоржевський11 червня 2016 р.

Переможний гол забив Дімітрі Паєт на передостанній хвилині гри.

UEFA EURO 2016 - Frankreich vs. Rumänien - Jubel Frankreich 2. Tor

Стартовий матч "Євро-2016" обійшовся без сенсації, хоча і був дуже близько до неї. Матч-відкриття Чемпіонату Європи з футболу ввечері в п'ятницю, 10 червня, завершився перемогою господарів турніру, збірної Франції. У грі, яка відбулася в Парижі на стадіоні "Стад де Франс", французи з рахунком 2: 1 перемогли команду Румунії.

Перший тайм обійшовся без забитих голів. На 57-й хвилині другої половини гри французи зусиллями Олів'є Жиру відкрили рахунок, однак уже за сім хвилин Богдан Станку відновив рівновагу, реалізувавши пенальті. І лише на передостанній хвилині матчу Дімітрі Паєт забив переможний для збірної Франції гол.

У суботу, 11 червня, в групі А зіграють команди Швейцарії та Іспанії. 11 червня також відбудуться матчі групи В: Уельс - Словаччина і Англія - Росія.

Збірна України зіграє свій перший матч на "Євро-2016" у неділю, 12 червня. Суперником українців стане збірна Німеччини, чинний чемпіон світу з футболу.

Безпека вболівальників на "Євро-2016" (07.06.2016)