ЧС-2018: Уругвай здолав Португалію і вийшов у чвертьфінал

Максим Сидоржевський
30 червня 2018 р.

Збірна Уругваю в 1/8 фіналу ЧС-2018 обіграла чинного чемпіона Європи з футболу збірну Португалії з рахунком 2:1. Два голи у переможців забив Едісон Кавані.

Едісон Кавані забиває свій другий гол у ворота Португалії
Едісон Кавані забиває свій другий гол у ворота ПортугаліїФото: Reuters/H. Mckay

Збірна Уругваю вийшла до чвертьфіналу Чемпіонату світу з футболу 2018 року. У матчі 1/8 фіналу проти збірної Португалії, який відбувся ввечері у суботу, 30 червня, в Сочі уругвайці перемогли суперника з рахунком 2:1.

Уругвайці забили швидкий гол на початку першого тайму. Вже на сьомій хвилині нападник команди Едісон Кавані після навісу Луїса Суареса ударом головою відправив м'яч у ворота суперника. До перерви найкращі шанси відзначитись знову ж таки мали уругвайці. На 22-й хвилині Луїс Суарес гостро пробив штрафний удар, проте голкіпер португальців витягнув м'яча з лівого кута. На 31-й хвилині капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду теж пробивав штрафний, проте влучив у стінку.

Пепе відновив надії португальців на чвертьфінал
Пепе відновив надії португальців на чвертьфіналФото: Reuters/T. Hanai

Невдовзі після перерви португальцям вдалось зрівняти рахунок. На 55-й хвилині після розіграшу кутового м'яч у сітку воріт ударом головою відправив захисник Пепе, якого захист збірної Уругваю залишив без опіки.

Утім, невдовзі уругвайці знову вийшли вперед. Отримавши м'яч на лінії штрафного майданчика на лівому фланзі атаки, Едісон Кавані красивим ударом відправив його у дальній кут воріт суперника.

Вже у доданий час Уругвай міг збільшити свою перевагу, проте Крістіан Родрігес не зміг завдати влучного завершального удару по воротах з кількох метрів.

У чвертьфіналі збірна Уругваю зустрінеться зі збірною Франції, яка раніше у суботу переграла в іншому матчі 1/8 фіналу аргентинців із рахунком 4:3. Фінал Чемпіонату світу з футболу відбудеться 15 липня у Москві на стадіоні "Лужники".

ЧС-2018: яка збірна найгламурніша? (18.06.2018)