2. Перейти до головного меню
  3. Перейти до інших проєктів DW

"Євро-2016": Чинні чемпіони іспанці дотиснули чехів - 1:0

Юрій Шейко13 червня 2016 р.

У своєму стартовому матчі на Чемпіонаті Європи у Франції Іспанія змогла реалізувати кардинальну перевагу у володінні м'ячем та точності пасів, забивши один гол Чехії.

Чинні чемпіони Європи збірна Іспанії змогла дотиснути національну команду Чехії. Матч на Муніципальному стадіоні Тулузи у понеділок, 13 червня, завершився з рахунком 1:0.

Іспанці грали у своєму традиційному стилі, маючи кардинальну перевагу у володінні м'ячем (67 відсотків), точності пасів (87 відсотків) та кількості ударів убік воріт. Якщо перший тайм пройшов більш рівно, другу половину іспанці розпочали більш активно. Проте оборона чехів працювала надійно.

Збірна Чехії також мала не одну нагоду. Так, на 65-й хвилині Сеск Фабрегас відбив м'яч, який був уже в метрі від воріт Іспанії. Але на 70-й хвилині Хорді Альба змарнував нагоду і не ударив по порожніх воротах чехів.

Під кінець матчу іспанці змогли реалізувати понад як подвійну перевагу у володінні м'ячем. На 87-й хвилині після подачі Андреса Іньєсти з межі штрафного майданчика Жерар Піке головою переправив м'яч у сітку Петера Чеха.

На другій доданій хвилині Давід де Геа врятував Іспанію від прострілу Ярослава Плашіла.

Напередодні збірна Хорватії з таким самим рахунком 1:0 перемогла Туреччину. Тож у групі D Іспанія та Хорватія набирають по три очки.